niedziela, 28 lutego 2016

Depilacja hollywoodzka - kobiece fryzury intymne
Cipka, która może zostać gwiazdą filmową [poradnik erotyczny ze zdjęciem]

Depilacji hollywoodzkiej nie wolno mylić z depilacją holiłódzką, bowiem z Łodzią nie ma nic wspólnego. Jest to najbardziej bezkompromisowa i o dziwo - najszybsza do wykonania depilacja. Nie trzeba bowiem spędzać dodatkowych minut na powolnym obrabianiu krawędzi fryzury intymnej. Jeśli któraś z czytających nasz blog erotyczny kobiet robiła sobie wzorek na wzgórku - wie co mam na myśli.

Jak już wcześniej pisałem w słowniku erotycznym - depilacja hollywoodzka nie uznaje kompromisów. Pozbywamy się całego owłosienia z okolic intymnych. Nie ma zmiłuj, pod maszynkę do golenia lub plastry z woskiem trafiają: wzgórek łonowy, wargi sromowe, pachwiny, okolice odbytu i przestrzeń między pośladkami. Najczęściej mówi się, że jest to cipka ogolona na gładko lub cipka wydepilowana na zero. Nie ma znaczenia, czy tylko golimy włosy (depilacja), czy też usuwamy na dłuższy czas - poprawną formą jest mówienie wtedy o epilacji. Ma być gładziutka jak pupka niemowlaka.


Nie rozróżniałem wcześniej rodzajów depilacji. Mówiłem po chłopsku - chcę ciebie ogoloną na zero albo z cienkim paseczkiem. Teraz mogę pochwalić się erudycją i powiedzieć do pielęgniarki - zrób się tam na dole jak te amerykańskie aktorki - po hollywoodzku. Choć i tak nie będę miał na to okazji, ponieważ pielęgniarka najbardziej lubi siebie gładką i tak najczęściej goli cipkę. Jest szybko, gładko, czysto i ładnie. Fryzury muszę sobie zamawiać z wyprzedzeniem, żeby zdążyła wyhodować bobra.

Na zdjęciu widać efekt tuż po goleniu. Jak uzyskała taki efekt? Jak zrobiła, że wzgórek jest tak gładki? O tym już pisałem w poradniku: Jak i czym ogolić cipkę? Poradnik krok po kroku dla kobiet. Depilacja intymna bez tajemnic.

Na zdjęciu idealnie pasujące do kompozycji stringi z wibratorem Fetish Fantasy Gold Vibrating G-String.