niedziela, 17 kwietnia 2016

Depilacja francuska - kobiece fryzury intymne
Tu przytnij włoska, a tam zostaw [poradnik erotyczny ze zdjęciami]

Depilacja francuska powiązana jest z naturalnym owłosieniem kobiety. Robimy lekko zmodyfikowanego bobra. Co jest istotne? Nie golimy okolicy odbytu i pośladków, nie golimy warg sromowych i nie golimy wzgórka łonowego. No to w sumie do cholery co golimy? Niewiele - pachwiny i kawałeczek uda, jeśli potrzeba.

Do depilacji francuskiej należy podejść następująco - golimy tylko to co konieczne! A co jest konieczne? To co wychodzi poza majtki. Ale jakie masz majtki na myśli - są zabudowane i bardziej wycięte, no i jeszcze stringi. Otóż zakładamy majtki, które chcemy i golimy to co wyłazi na światło dzienne. Tylko tyle.

Zdjęcie może być z jednej strony mylące, ale jest to wzgórek wydepilowany po francusku. Tylko zrobiłem je dzień po goleniu i majtki, które były wzorem (stringi) dziś są w praniu. Dlatego do zdjęcia pielęgniarka założyła bawełniane figi. Jak można wywnioskować - nie ma jedynego, encyklopedycznego przykładu pokazującego depilację francuską. Wszystko zależne jest od kroju majtek.


Jest to ostatni, najbardziej zarośnięty, typ depilacji intymnej. Jeśli uda mi się namówić pielęgniarkę do zrobienia wzoru - cyknę zdjęcie i zrobię serię poradników o  fikuśnych fryzurach intymnych.