niedziela, 24 lipca 2016

Jak zrobić regulowany pierścień erekcyjny?
Penis twardy jak skała i to bez viagry [poradnik erotyczny]

Po serii poradników zrób to sam, w której zaprezentowaliśmy jak w warunkach domowych zrobić sztucznego penisa, jak niewielkim kosztem wykonać seksowne cekinowe burleskowe nasutniki oraz jak za darmo z domowych przedmiotów zrobić sztuczną cipkę wpadłem na pomysł jak zrobić regulowany pierścień erekcyjny. Bardzo prawdopodobne, że elementy potrzebne do zrobienia pierścienia erekcyjnego masz w domu

Tak wygląda założony na męskość. Porównując do pierścieni, które testowałem - działa tak samo dobrze. I jest kilkadziesiąt razy tańszy. Jest to pierścień, który zakładamy za jądrami, jednak można go zacisnąć na trzonie. Wedle uznania.


Potrzebny jest gruby pleciony sznurek z tworzywa sztucznego, miękka żyłka albo sznurek do bielizny. Nie ma znaczenia co, ważne by było odpowiednio miękkie (warto dotknąć męskość dla próby), odpowiedniej średnicy (od 4 do 5 milimetrów) żeby nie wcinało się w mosznę i odpowiednio śliskie (aby nie kaleczyło skóry oraz dało się łatwo umyć w wodzie). Kolor wedle uznania. Ja wybrałem zawsze modną i zawsze męską czerń. Długość nie musi przekraczać 20 centymetrów. Sznurek można wyciągnąć z nieużywanej kurtki lub worka na buty. Ewentualnie kupić za grosze w pasmanterii.

Drugim elementem jest blokada sznurka, występująca również pod nazwą blokada ściągaczy lub sprężynowa blokada sznurka. Drobiazg kosztuje kilka groszy w pasmanterii a bardzo prawdopodobne, że znajdziecie go w domu. Zapytajcie żonę, narzeczoną, w ostateczności mamę lub babcię. Bez wtajemniczenia w jakim celu blokada jest potrzebna.


Wykonanie jest bajecznie proste. Składamy sznurek na pół i przeciskamy przez blokadę. Związujemy końcówki. Tadaaam, fanfary, właśnie wykonałeś swój własny pierścień erekcyjny! W tym miejscu życzę udanej zabawy i przestrzegam, by nie zaciskać go zbyt mocno i nie używać dłużej niż 15-20 minut dziennie!

Tutaj znajdziesz wyjaśnienie jak działają pierścienie erekcyjne. Dokładniej mówiąc od siódmego akapitu lub pod czwartym zdjęciem.

Jak widać na zdjęciu męskość momentalnie grubnie, wypełnia się krwią, staje się twarda jak kamień i żylasta. Uprzedzam, że optycznie penis ulega skróceniu, ponieważ jądra unoszą się, są bardziej zwarte i nie opadają siłą grawitacji, jak to mają w zwyczaju. Wystarczy porównać pierwsze zdjęcie (pierścień dopiero co założony) i poniższe (po dwóch minutach).


Uprzedzając pytania - wacek jest cały, zdrów i w pełni sił. Ot zabawka, która może przydać się niektórym i pewnie mnie za kilkadziesiąt lat.