Nasz seks

Cunilingus i fellatio, czyli seks oralny. Niektórzy mówią o nim seks francuski lub seks po francusku. Potocznie minetka lub lodzik, choć spotkaliśmy się z określeniem zrobić laskę. Tyle określeń jednej czynności. Skąd ta różnorodność? Może dlatego, że seks oralny niejedno ma imię.

Obok klasycznego seksu w różnych pozycjach...
I masturbacji.
To najlepsza forma rozładowania napięcia seksualnego. Gdy mój pacjent wsuwa się między moje uda, zbliża gorący język do cipki i zaczyna ją pieścić. Powoli wsuwa język w moje wnętrze. Ssie łechtaczkę i drażni wargi sromowe. Moja wilgotna cipka, którą możecie zobaczyć na zdjęciach, zaczyna drżeć, mam skurcze i w końcu... silny orgazm.

Wtedy wsuwam męskość do ust. Zaczynam ssać główkę, obciągam skórę z napletka, szybko przesuwam język po wędzidełku. Czasami pozwalam sobie na głębokie gardło. Penis wchodzi we mnie głęboko. Wytrysk. To najlepsza zapłata za pieszczoty. Pacjent z każdym skurczem wlewa we mnie nasienie. 
A gdy skurcze ustaną i patrzy na mnie... połykam spermę patrząc mu prosto w oczy. I oblizuję kutasa od jąder, przez trzon męskości, aż po główkę.

Wiele naszych zmysłowych opowiadań erotycznych kończy się w ten sposób. Cieszymy się, że wpadliśmy na pomysł, by stworzyć ciekawy blog erotyczny jaimojapielegniarka.blogspot.com i możemy dzielić się z wami naszymi orgazmami.

Pytaliście czy znacie jakieś ciekawe blogi erotyczne? Więc odpowiadamy, że na pewno jest ich wiele, na kilku byliśmy, ale czuliśmy niedosyt. Dlatego postanowiliśmy stworzyć autorskiego prywatnego bloga erotycznego, nasz pamiętnik, archiwum tego co robimy w sypialni. Opowiadania erotyczne pisane przez kobietę dla kobiet i gorące fantazje przez mężczyznę. Bez tabu!
Za kilka lat będziemy miło wspominać co wyczynialiśmy w młodości. Myśleliśmy nad wydaniem książki z historią erotyczną, ale stwierdziliśmy, że darmowe opowiadania erotyczne są lepsze.

Od samego początku opisywaliśmy prawdziwe historie erotyczne, sytuacje z życia wzięte, zwierzenia z sypialni. Od jakiegoś czasu eksperymentujemy z naszymi fantazjami erotycznymi. Powstał dział fantazje i sny erotyczne, który oparty jest na naszych skrytych marzeniach intymnych. Mam ochotę na trójkąt z kobietą, seks z drugą parą...