Kilka słów o nas


Nasz erotyczny pamiętnik prowadzimy we dwójkę. Jest ona – pielęgniarka, i jest on – zauroczony pielęgniarką pacjent. Blog erotyczny powstał w sierpniu 2013 roku. W ciągu trzech lat działalności stworzyliśmy blisko 400 tekstów, zrobiliśmy tysiąc zdjęć erotycznych i to wszystko składa się na:


Od grudnia 2014 roku zaczęliśmy pokazywać naszym czytelnikom przedmioty, które urozmaicają życie erotyczne.


To nie tylko blog erotyczny, ale również blog osobisty. Publikujemy opowiadania czytelników i zorganizowaliśmy konkurs z nagrodami a wkrótce pojawi się kolejny. Chcesz nam coś powiedzieć albo o coś zapytać? Napisz wiadomość i wyślij na adres: jaimojapielegniarka@gmail.comBlog erotyczny oczami Pacjenta:
Moja pielęgniarka przyczyniła się do jego powstania. Ona mnie inspiruje. Ona mnie podnieca. Historie erotyczne oparte są na faktach. Podobieństwo do prawdziwych postaci i miejsc jest jak najbardziej zamierzone. Podczas pisania nie ucierpiała żadna pielęgniarka, natomiast jedna była przyprawiona o szybsze bicie serca, mrowienie w wielu partiach ciała, doznała wielu przyjemności, które zawsze kończyły się orgazmem.

Kilka myśli Pielęgniarki:
Ja i mój pisarz stworzyliśmy nasze miejsce w internecie. Brakuje nam opowiadań erotycznych z wyższej półki, delikatnych, pięknych, pokazujących jak wygląda prawdziwe życie erotyczne. Dlatego stworzyliśmy osobisty blog erotyczny. Do woli korzystamy z anonimowości opisując pikantne szczegóły naszego życia intymnego. Blog również jest jedną ze składowych – podnieca nas tworzenie tekstów i myśl, że je czytacie.